Teazers Double Tongue Licker är en vibrator i silikon med två tungor och dubbla motorer
Teazers Double Tongue Licker kombinerar två olika upplevelser i en och samma produkt. Den ena tungan är fast, räfflad och böjd för inre stimulering, medan den andra är mjukare och utformad för precis, yttre beröring. Tillsammans skapar de en mångsidig upplevelse. Den dubbla motorn gör att båda tungorna kan ge sin egen stimulering samtidigt.
Med 7 hastigheter och 3 intensitetsnivåer kan du gå från en lätt beröring till kraftigare vibrationer i din egen takt. Den mjuka silikonytan anpassar sig efter kroppen under användning, och den vattentäta IPX7-konstruktionen gör den lämplig för användning i badet. Vibratorn är uppladdningsbar, och den ergonomiska formen ger ett bra grepp och intuitiv styrning.
Egenskaper
- Två tungor med varsin funktion
- Dubbelmotor för samtidig stimulering
- 7 hastigheter och 3 intensitetsnivåer
- Vattentät IPX7-konstruktion
- Uppladdningsbar och ergonomisk form
Användning
Ladda den före användning och applicera vid behov ett vattenbaserat glidmedel. Placera tungorna där det känns bäst och växla mellan inställningarna efter behag. Rengör efter användning med ljummet vatten och ett lämpligt rengöringsmedel för sexleksaker.
Innehåll:
1 st
ONE-DC B.V., Phoenixweg 6, 9641 KS, Veendam, The Netherlands
