1
1

Martinelia

Puppies! Cute Nails - 1 set

Varunummer: 134682

Martinelia Puppies! Cute Nails är ett nagelset för barn med vattenbaserat nagellack och lösnaglar

Martinelia Puppies! Cute Nails är ett litet nagelset för barn som gillar att leka med nagellack. Setet innehåller två vattenbaserade nagellack och ett set med lösnaglar. Förpackningen har motiv med valpar och innehållet är utvecklat för barn. Tack vare sin storlek passar setet utmärkt som en liten present, och nagellacken kan användas var för sig eller tillsammans med de lösa naglarna.

Martinelia Puppies! Cute Nails har vattenbaserade nagellack som kan tvättas bort med varmt vatten och tvål. Det gör att setet är enkelt att använda och ta bort efter leken. Lösnaglarna kan sättas på för ett snabbt byte, och de två lackfärgerna kan kombineras på olika naglar. Setet uppmuntrar till kreativ lek.

Egenskaper

  • Nagelset för barn med valpmotiv
  • Två vattenbaserade nagellack
  • Medföljande lösnaglar för snabbt byte
  • Lacken tvättas bort med varmt vatten och tvål
  • Litet format

Användning

Applicera nagellacket på rena naglar och låt det torka helt innan du använder händerna. Lösnaglarna sätts fast på rena, torra naglar. Nagellacket avlägsnas med varmt vatten och tvål efter användning.

Innehåll:

1 set

Du kanske också är intresserad av

Rekommenderade produkter

Recensioner

Fri frakt över 499 kr

med DHL

30 dagars returrätt

30 dagars retur- och ångerrätt från den dag du mottager varan

Medlemsbonus

Du får bonus på dina köp hos oss

Kundservice

Kontakta oss på tfn: 08 - 403 001 90 eller på e-post: info@med24.se

Spara ännu mer på alla dina sunda inköp!

Prenumerera på vårt nyhetsbrev. Genom att registrera dig samtycker du till att vi får skicka information om rabattkoder, erbjudanden och nyheter relaterade till vårt sortiment via e-post. Du kan när som helst återkalla ditt samtycke. Vi behandlar dina uppgifter i enlighet med vår personuppgiftspolicy.