Bluetens Elektroder M8 til Classic 2 - 8 st

Bluetens elektroder M8 för Classic 2 är återanvändbara elektroder för större muskelområden som är enkla att använda
Bluetens elektroder M8 är avsedda att användas med Bluetens Classic 2 och är idealiska för behandling av större muskelgrupper. De har god vidhäftning, vilket gör dem lätta att fästa och ta bort utan att förlora funktionen. Elektroderna är återanvändbara och kan användas till flera behandlingar utan att förlora sin effektivitet.
Bluetens M8-elektroder ger en exakt och effektiv elektrisk stimulering och säkerställer en tillförlitlig muskelterapi. De är tillverkade av hållbart material, vilket förlänger deras livslängd och gör dem lämpliga för regelbunden användning. Förpackningen innehåller 8 elektroder i storlek M, perfekt för daglig behandling med Bluetens.
Egenskaper
- Lämplig för Bluetens Classic 2
- Lämplig för större muskelområden
- Kan återanvändas flera gånger
- Lätt att fästa och ta bort
- Hög prestanda och hållbarhet
Användning
Placera elektroderna på önskat område och anslut till Bluetens Classic 2 för riktad muskelterapi.
Innehåll: 8 st
Produktens ingredienslista, näringsinnehåll och förpackning kan förändras med tiden. Vi uppdaterar hemsidan regelbundet, men kontrollera alltid förpackningen på den köpta produkten.