OPI Raisin the bar

Se alla produkter från OPI
Varunummer: 24025
Få en snygg, hållbar, mörkröd manikyr med OPI Raisin the Bar från OPI's Infinite Shine-serie!
OPI Raisin the Bar är från OPI's Infinite Shine-serie. Dessa lacker påminner om gelcoats eftersom de varar nästan lika länge och de är också mycket lättare att applicera och ta bort än konventionella lacker. Men det är fortfarande ett vanligt nagellack, inte en gel, så du behöver inte ha LED-lampor!
OPI har en patenterad borste som gör appliceringen snabb och enkel.
Du får allra bäst resultat med dessa lacker, om du använder baslack / överlack duo,som är utvecklade speciellt för ändamålet.Färg: Krämig djup crimson
OPI's rykte är byggt på deras engagemang för kvalitet, säkerhet, innovation och expertis. Varje produkt har utvecklats speciellt för att följa högsta standard och kvalitet inom skönhetsindustrin. Företaget grundades 1981 och har gått från att vara ett familjeföretag till att bli världsledande inom professionell nagelvård.
Innehåll: 15 ml
Ingår i kategorierna
Nagellack
Se alla produkter från OPI
Varunummer: 24025